Apokaliptyczna Nierządnica

Wideo o tajemniczej wszetecznicy z Objawienia św. Jana rozdział 17 (Apokalipsa), która jest odziana w purpurę i szkarłat a siedzibę swoją ma w wielkim mieście położonym na siedmiu pagórkach.

Apokalipsa mówi nam, że jest nierządnicą i spowoduje, że wielu ludzi stanie przed sądem i gniewem Boga.

W księdze tej są zawarte pewne znaki, symbole i kody. Jan był uwięziony na wyspie Patmos . Anioł dał wiadomość Janowi, a naszym zadaniem jest rozszyfrowanie kodu. Duch proroctwa a tym rozdziale całkowicie demaskuje system Bestii. I kiedy zobaczysz zło tego proroctwa, poczujesz potrzebę modlenia się za ludzi, którzy padli ofiarą tego systemu. Apokalipsa rozdz. 17 nie jest jedynym miejscem w którym jest opisana owa Bestia.

Apostoła Paweł nazwał go „człowiekiem grzechu” Apostoł Jan nazwał go „Antychryst” Daniel nazwał go „mały róg”, Zachariasz nazwał go „Daremnym pasterzem”. Niekwestionujące jest, że te wszystkie te tytuły identyfikują szatański system Bestii jako Kościół Rzymsko-Katolicki.

Po pierwsze kobieta w proroctwach biblijnych zawsze reprezentuje religijny lub teokratyczny system. Nie chodzi tu o dosłowną kobietę.

Oto znaki charakteryzujące tę kobietę.

– „Siedzi ona nad wieloma wodami”

– „Uprawiała ona nierząd z mieszkańcami ziemi”.

– „Jest ona ubrana w szkarłat i purpurę”

– „Jest ona ozdobiona złotem, drogocennymi kamieniami i perłami”

– „Trzyma ona w ręku kielich pełen obrzydliwości i plugastwa.”

– Kobieta ta w wizji Jana była pijana krwią świętych i męczenników Jezusa.

Ma ona imię napisane na jej czole „Tajemnica. Babilon wielki. Matka nierządnic i obrzydliwości ziemi”

Siedzi ona nad wieloma wodami, w wersie 15 jest wytłumaczenie, że wody są to ludy, tłumy, narody i języki. Innymi słowy ona miał ogólnoświatowy wpływ i na ziemię.

Są to państwa które współtworzyły pogańskie Imperium Rzymskie, które zostało później nazwane jako Święte Imperium Rzymskie. Trwało ono od czwartego do szesnastego wieku.
Ale także dzisiaj jest miliard ludzi na tym świecie, którzy zostali ochrzczeni przez rzymski kościół.
Moc papiestwa rozciąga się na wszystkie kontynenty.

Klasycznym tego przykładem bałwochwalstwa, jest to, że wzięli oni sobie matkę Jezusa, dziewicę Marię i dodali jej wszystkich atrybutów adoracji, które miała także starożytna Królowa Nieba. Nazwali Marię Królową Niebios, współ-odkupicielką, i pośredniczką.

Zwiedzeni ludzie myślą, że jest to po prostu jeden z chrześcijańskich kościołów i nauczającego generalnie rzeczy znajdujących się w Biblii.

Ale prorocka księga Apokalipsy wyraźnie mówi, że tak nie jest. Rzym nie jest jednym z kościołów. Rzym jest według Apokalipsy ogólnoświatowym babilońskim system pełnym idolatrii, pełnym obrzydliwości i nikczemności. Rzym zniekształcił Słowo Boże i używa chrześcijańskich nazw, aby przykryć starą babilońską religię.

„Jest ona ubrana w szkarłat i purpurę.”

„Jest ona przyozdobiona złotem, drogocennymi kamieniami i perłami”

Jeśli kiedykolwiek oglądałeś zdjęcia z ceremonii odbywających się na Watykanie to wiesz, hierarchowie rzymskiej religii – czyli biskupi i kardynałowie są ubrani w szkarłat i purpurę.

Cały system watykański jest przyozdobiony złotem. Na większych uroczystościach papież zawsze przyodziany jest w szkarłat.

Straż Szwajcarska ubiera szkarłat i złoto.

Po czwarte. Trzyma ona w ręku kielich pełen obrzydliwości i plugastwa.” swojego nierządu.

Kielich wina który Jezus nakazał pić na jego pamiątkę.

Ale tutaj jest kontrast. Rzym daje kielich, który jest pełen obrzydliwości. Dla chrześcijan Wieczerza Pańska jest pamiątką krwi Chrystusa, która została przelana na przebaczenie naszych grzechów.

Rzym oferuje światu kielich pełen obrzydliwości i potępiających doktryn.

Wiele lat temu w 1825 papież Leon przedstawił na monecie kościół rzymski jako kobietę oferującą światu kielich z opisem „ona przewodniczy całemu wszechświatu”.

Nierządnica ta jest miastem położonym na siedmiu wzgórzach, dokładnie jak zostało to opisane w Apokalipsie. Obrzydliwością jest idolatria taka jak: czczenie świętych, czczenie Marii, czczenie figur. Każdych świąt katolicy biorą na ramiona jej figury i chodzą po ulicach z opłatkiem mieszczonym w złotej monstrancji.”

Oto dlaczego musisz modlić się za tych ludzi, aby Bóg wyzwolił ich z tej niewoli i błędu. Jest to symbol duchowej niewierności do wszechmogącego Boga.

Szatańskie dogmaty opisane w liście do Tymoteusza . Przeklęte dogmaty celibatu księży są przyczyną oszałamiających statystyk niemoralności księży.

Po piąte. Nierządnica jest przedstawiona jako: „Misterium Babilon. Matka Nierządnic i Obrzydliwości Ziemi.” Czym jest słowo misterium?

W drugim liście do Tesaloniczan, apostoł mówi, że misterium nikczemności już się formuje i działać już w pierwszym wieku.

Jest to babiloński system, który nakazywał chrzcić przez polanie wodą i otrzymywanie znamienia.

Babilońska religia ujawnia się także poprzez czczenie matki z dzieckiem.

Babilon oferowywał także bezkrwawą ofiarę, którą widzimy jako dzisiejsza eucharystia.

Nie wiem jak ktoś teraz może twierdzić, że Nierządnica z siedemnastego rozdziału Objawienia św. Jana jest czymś innym niż instytucja Kościoła Rzymsko-Katolickiego.

4 Komentarze

 1. 7adwent said,

  22 lutego, 2010 @ 8:16 am

  Piętnujesz Katolicyzm jako wielką nierządnice, a trzymasz się katolickich doktryn o piekle i nieśmiertelności duszy, niedzieli jako dniu świętym. Czy to nie dziwne?

 2. 7adwent said,

  22 lutego, 2010 @ 8:21 am

  Apokalipsa mówi nie tylko o nierządnicy, mówi tez o córkach tej nierządnicy są to wszystkie kościoły chrześcijańskie, które poszły na kompromis ze światem i kosztem biblijnego nauczania w tym i liberalny protestantyzm.

  Dlatego Bóg dziś mówi do wszystkich szczerych wierzących pozostających w tych religijnych systemach wyjdźcie z Babilonu Ludu mój!

 3. Zosia said,

  11 Maj, 2010 @ 7:06 pm

  Dzięki medieval za twój post. Ja już nie mam siły wyjaśniać, że ten sam symbol nie może się odnosić dwóch całkowicie różnych podmiotów. Nie ma takiego przypadku w żadnej księdze, to jest tylko „chciejstwo” protestantów, aby wykazać „biblijnie” konieczność nienawiści do katolików i pomówień o to, że nie są chrześcijanami.
  Poza tym apokalipsa jako gatunek literacki może być rdzeniem prognoz na przyszłe dzieje świata, gdyż pewne fakty w dziejach ludzkości powtarzają się tylko w innej formie.
  W Apokalipsie mowa jest także i o Antychryście.
  Nazwanie Nierządnicą KRK, zaślepia ludzi na prawdziwe zagrożenie chrześcijaństwa, jakim jest laicyzacja świata, odchodzenie od Boga zarówno protestantów, jak i katolików, na zrodzenie się ruchu satanistycznego, liberalnego, dla którego bogiem jest Mamona, zysk i dogadzanie ciału, konsumpcjonizm itp.
  Żadna nienawiść nie zogniskuje nas na walce z Antychrystem naszych czasów. Podziały nas osłabiają i doprowadzamy się sami, własnymi rękami do zatracenia i samozniszczenia.
  Klasycznym przykładem może być przeklejanie chrześcijanina cudowności z Racjonalisty – prawdziwego wroga Boga i wiary.

 4. Lucas said,

  19 czerwca, 2015 @ 4:33 pm

  ” laicyzacja świata” – taaa, a KRK w swoim średniowiecznym stylu panowania nad „porządkiem doczesnym” po przejęciu władzy zrobiły wszyyystkim dobrze, królestwo Boskie na ziemi…


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: