Megiddo Omega II

Oglądałem niedawno film Megiddo Omega Code II. Jest to film o człowieku który pewnego dnia zawładnie światem. Proroctwa biblijne określają go jako Antychryst. Film bardzo realistycznie przedstawił Antychrysta i według mnie, przyszłość świata będzie wyglądała podobnie do tego co zostało przedstawione na filmie. Jest to rekonstrukcja wydarzeń które w przyszłości naprawdę wydarzą się na świecie. Scenariuszem do filmu w dużej części było Objawienie św. Jana. Warto przeczytać i zrozumieć tą ostatnią księgę z Biblii ponieważ Duch święty przekazał nam przez proroka w Apokalipsie 1:3, że:

„Błogosławiony ten, który czyta, i ci, którzy słuchają słów proroctwa [księgi Apokalipsy] i zachowują to, co w nim jest napisane; czas bowiem jest bliski.”

Wychowany w katolickiej tradycji, młody chłopiec zawarł pakt z Diabłem który obiecał mu objąć władzę nad całym światem. Jego współpracownik – ksiądz katolicki miał zostać Fałszywym Prorokiem który później zawsze stał u boku Człowieka Grzechu.

Antychryst miał brata i pochodził z królewskiej rodziny (oczywista aluzja do synów księżnej Diany, kto wie może się sprawdzi?) i zdobył zaufanie większości polityków i społeczeństwa świata. Gdy wszystkie państwa zjednoczyły się w totalnej globalizacji, rządy nad światem przejął jeden człowiek – Antychryst w którym rezydowało zło wcielone (Lucyfer osobiście). Pierwsze lata panowania Próżnego Pasterza przyniosły światu pokój, ludzie bezgranicznie mu ufali. Był on bogiem zarówno pod względem społecznym, ekonomicznym jak również religijnym. Po kilku latach sztucznego pokoju i bezpieczeństwa, Antychryst okazał się być monstrem zabijającym wszystkich którzy mu się sprzeciwili. Dodam od siebie, że dokładnie o tym przepowiedziała Apokalipsa apostoła Jana. Nikt nie będzie mógł nic sprzedać ani kupić jeśli nie będzie miał znamienia Bestii na prawej ręce lub na czole. A każdy kto przyjmie znamię Bestii, „zaskarbi sobie” wieczny gniew Boga który wszystkich nieposłusznych wrzuci do piekła.

Nikczemny plan Antychrysta polegał na zniszczeniu wszystkich ludzi i dlatego zgromadził wszystkie armie świata w Dolinie Megiddo (lub inaczej Armageddon). Tam odbędzie się rzeź, niedostatecznie pokazana na filmie. Według Apokalipsy bowiem, dzieło zniszczenia będzie tak wielkie, że gdyby Pan Jezus nie zakończył go swoim powtórnym Przyjściem, nikt by nie ocalał.

Antychryst ostatecznie zdjął z siebie ludzką skórę i jako Lucyfer został żywcem wrzucony do piekła, a na ziemi nastało Królestwo Pana Jezusa Chrystusa. Być może znajdują się w tym filmie jakieś błędy teologiczne, ale nawet jeśli, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby go obejrzeć. A już koniecznie trzeba obejrzeć końcówkę filmu, która jest zrozumiała nawet dla osób nie rozumiejących po angielsku. Link do filmu: http://media.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: