Paul Washer głosi ewangelię niewierzącym w Peru

Mam do ciebie pytanie. Czy pragniesz dzielić się swoim świadectwem nawrócenia i ewangelią z innymi? Jeśli nie, to mam nadzieję, że ten filmik na którym Paul Washer dzieli się ewangelią z niewierzącymi w Peru.

Dobry wieczór. Nazywam się Paul Washer i nie jestem stąd. Ale zobaczyłem pewnego Peruwiańczyka mówiącego o Jezusie Chrystusie i ja także chciałbym coś powiedzieć o Jezusie. Chcę podzielić się z wami moim świadectwem.

[…]

Ponieważ Bóg jest sprawiedliwy, On MUSI zadośćuczynić swojej sprawiedliwości. A jedyny sposób w jaki może to zrobić to ukaranie cię w piekle za twoje wszystkie grzechy. To jest prawda. Jednakże Biblia mówi również, że Bóg jest miłością. Więc Bóg stworzył sposób, aby zadośćuczynić swojej sprawiedliwości przeciwko tobie i zbawić cię. Jest to droga tylko poprzez jego Syna Jezusa Chrystusa.

[…]

Nie stoję tutaj ponieważ jestem religijny, jestem tutaj ponieważ 25 lat temu Pan zmienił moje życie. Okropne życie. Jest wielu z was, którzy gonią za pieniędzmi. Moja rodzina ma coś o wiele więcej niż pieniądze. Wielu z was chce zostać sławnymi. Wiem, że niektórzy z was są sławni. Mogę powiedzieć ci to: Nie będziesz zadowolony popularnością albo bogactwem. Nie będziesz zadowolony swoją niemoralnością czy dobrą zabawą. Będziesz zadowolony i znajdziesz życie tylko i wyłącznie w osobie Jezusa Chrystusa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: