Szukanie Jego twarzy

Paris Reidhead

Leonard Ravenhill

David Wilkerson


Zapewniam cię, że nie możemy już dłużej czekać na obojętnych i opornych. Nadszedł czas by ci, którzy są jednego ducha i jednego serca zaczęli zbierać się na spotkaniach, które są zgodne z wolą Bożą. Wierzę, że znajdziecie odpowiedź, jeśli ponownie ustanowimy taką społeczność, jaka panowała na spotkaniach John’a Wesley’a. Odpowiedź? Czy jesteś gotów na oddanie nocy swojego życia? Oprócz wszystkich swoich obowiązków, jeśli nie możesz oddać nocy, to czy jesteś gotów na spotkanie się o 5 rano na dwie godziny albo więcej? Czy jesteś gotów na zwiększenie wysiłków i energii i na poświęcenie swojego czasu, z powodu głodu w twoim sercu, aby wychwalać Boga? Czy poddasz się dyscyplinie? Czy poddasz się nauczaniu? Czy jesteś gotów na podążanie drogą Pana? Czy będziesz żył w ciągłym złamaniu?

Powiem wam to: chcę widzieć coś, co sprawi, że piwiarnie, burdele, kluby nocne opustoszeją. I wiecie co: Bóg to uczyni! Pewien człowiek z naszej ekipy był ślepy, całkiem ślepy. Umarł on z tydzień temu, a jego żona napisała nam: „Drodzy Leonardzie i Marcinie, wiecie co? Tak bardzo tęsknię kiedy przechodzę przez jego pokój. Modlił się on po 7, 8 godzin na dzień. Słyszałam jego jęki, łzawienie, łkanie i błaganie Boga by poruszył nasz naród”. Jeśli masz wyższe wykształcenie, masz stopień doktora i nic poza tym, to jesteś bezużyteczny. Jeśli człowiek nie potrafi się modlić, to jest nikim w Królestwie Bożym.

Jezus powiedział, że bramy piekła nie pokonają Jego Kościoła. Powiedział On również, iż żadna broń diabła nie odniesie sukcesu. Ale teraz widzimy, że bramy piekieł odnoszą sukces, pokonały one wiele kościołów, ludzkich kościołów, jak je nazywam. Broń Wroga panuje w tych kościołach.


Czy zamierzasz poważnie podjąć z tym walkę?

Ale kiedy zaproszono ludzi by wyszli ze swoich ławek, i ludzie podchodzą pod mównicę, ludzie zaczynają mówić: „Chcę zacząć swoje życie z Bogiem! Jestem desperacko przejęty pełnią Chrystusa. Chcę spotkać się z Nim, nie bacząc na koszt. Chcę dopasować swój plan zajęć. Jestem gotów na poświęcenie nocy na modlitwę i oddanie Bogu tak wiele godzin, jak tylko tego będzie ode mnie wymagał! Ale zamierzam dowiedzieć się jak w świętości żyć dla Chrystusa”.

Potrzebujemy ludzi, którzy wyjdą i zaczną głosić o nowym narodzeniu. Zapomnij o cudach i przejawach mocy, o ponad-naturalnych znakach. Boże działanie nastąpi bez całego szumu o darach duchowych. Powróćmy to prawdziwego nawrócenia. Jeśli Bóg jest w naszej działalności, wiele z naszych przywiązań odejdzie.

Po prostu, pozwólmy Bogu na to, by przyszedł.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: