Żadnych trosk (Charles Spurgeon)

Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim przez modlitwę i prośbę z dziękczynieniem żądania wasze niech będą objawione przed Bogiem. A pokój Boży, którzy przewyższa wszelki rozum, będzie strzegł serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie” Filip. 4, 6-7

Żadnych trosk, lecz gorąca modlitwa. Żadnego strachu, ale radosne obcowanie z Bogiem. Zanoście życzenia swoje do Pana waszego życia, stróża waszych dusz. Idźcie Doń z dwoma częściami prośby i jedną częścią czci i chwały. Proście, nie pełni zwątpienia, lecz pełni wdzięczności. Myślcie, że prośby wasze już są wysłuchane, a przeto z góry dziękujcie Bogu za łaskę. On daje wam łaskę, wy Jemu oddajcie dziękczynienie. Nie ukrywajcie nic. Nie pozwólcie żadnemu żądaniu waszemu, aby ciążyło wam na piersi; niechaj wszystkie „będą objawione przed Bogiem”. Nie biegajcie do ludzi. Idźcie tylko do waszego Boga, Ojca Jezusa, Który was w Nim kocha.

To przyniesie wam pokój Boży. Nie zdołacie nawet pojąć pokoju, jakim napawać się będziecie. Obejmie was w wiecznym uścisku. Serca i myśli przez Jezusa Chrystusa pogrążą się w morzu ciszy. Kiedy przyjdą życie lub śmierć, nędza, ból, potwarz – wy mieszkać będziecie w Jezusie, wysoko ponad każdym ostrym wiatrem, każdą ciemną chmurą. Czyż nie chcecie być posłuszni temu drogiemu rozkazaniu?

Wierzę Panie! pomóż niedowiarstwu memu”.

Z: Klejnoty Obietnic Bożych, 30 marzec


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: