Jeden światowy Kościół

Film (Image of the Beast)

– Oto wasz „Światowy Kościół”. Kiedy chrześcijanie znikli, niektóre kościoły upadły z powodu braku członków. Ale reszta dołączyła się do jednego, dużego, zarażonego grzechem ciała „Światowego Kościoła”. Biblia w księdze Objawienia nazywa ją Wielką Prostytutką, która uprawia nierząd z królami ziemi.
– Nierząd?
– Czy ludzie wielbili Boga w kościele, w którym dzisiaj byliście?
– Raczej nie.
– Wyglądało to raczej na sprzedawanie inwestycji i materiałów zbrojeniowych.
– Dokładnie. Nauczają ludzi handlu, wojny, krwi oraz rzeczy ciała. Oto wasza szkarłatna kobieta jadąca na Bestii.
– Już rozumiem. To miał być kościół, ale oni całkowicie opuścili Boga.
– Czy jest tam Antychryst?
– W końcu tam będzie. Ale najpierw nadejdzie koniec szkarłatnej kobiety oraz jej nieprawych relacji z królami i handlarzami. Kiedy nadejdzie dzień Szatana, wejdzie on w tego wielkiego światowego przywódcę i sprawi, że powstanie z martwych. Następnie Żydzi, którzy będą opłakiwać jego śmierć, ogłoszą go Mesjaszem. Wtedy Szatan stanie się zazdrosny o Światowy Kościół i zniszczy ją przez swojego zmartwychwstałego lidera – Antychrysta. Następnie zabierze on wszystkie jej bogactwa, ale pokonanie tego fałszywego kościoła nie zadowoli go. Szatan nie spocznie, dopóki wszyscy ludzie nie będą go wielbić. Dlatego ustanowi on obraz Bestii (Antychrysta) w „miejscu najświętszym” w nowej żydowskiej świątyni. Następnie zażąda, by wszyscy ludzie na świecie wielbili tę Bestię.
– To okropne.
– Dlaczego, Dawidzie?
– Bo prawdziwy Izraelita nie może wielbić obrazu.
– To prawda. Daniel nazwał do „ohydą spustoszenia”. Dokładnie w tym momencie każdy wierny Żyd rozpozna rozdzierającą serce udrękę wieków. Ten, który wcześniej był kochany i wielbiony jako Mesjasz, okaże się Antychrystem, wrogiem Boga oraz ludu Bożego. I kiedy będą uciekać z Jerozolimy podczas najboleśniejszego prześladowania, jakie kiedykolwiek nastało, ciężko wzdychając zrozumieją, że ich prawdziwy Mesjasz został ukrzyżowany za Jerozolimą dwadzieścia wieków temu.
– Moja elektroniczna książka mówi, że wielu ludzi powróci do Boga przed końcem dzięki tysiącom specjalnych nauczycieli.
– Tak, będzie ich 144 000. Dwanaście tysięcy z każdego plemienia Izraela, czyści, bez skazy, opieczętowani jako słudzy Boży. Przyprowadzą tłumy do Chrystusa podczas ostatniej fazy Wielkiego Ucisku.
Myślę, że nie rozumiem dlaczego to wszystko się dzieje.
Bóg pozwala ludziom i narodom, aby ściągnęli na siebie sąd. Sąd ludzkich grzechów. Ludzie zawsze mówili Bogu: Zostaw nas w spokoju, a ludzkość poradzi sobie lepiej. Więc Bóg zabrał Swojego Ducha ze świata. Teraz daje ludzkości to, czego zawsze chcieliśmy: świat bez Boga.

1 komentarz

  1. objection said,

    23 marca, 2013 @ 12:27 am

    konformizm wobec nachalnego satanistycznego systemu jest obraza Boga


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: