Wybory

Gdybym był Amerykaninem, zagłosowałbym na Trumpa. Nie dlatego, że uważam go za wspaniałego człowieka, bo jestem w pełni świadom jakich rzeczy dopuścił się w przeszłości. Trump przyznał się, że molestował kobiety. Trump jest poganinem w biblijnym sensie i głupstwem byłoby uważać go za chrześcijanina. Ale prezydent to nie pastor. Tutaj chodzi o to czy dany kraj stanie się lewicową dyktaturą, czy państwem prawa. Trump nie wprowadza praw umożliwiających mężczyznom atakowanie kobiet. Staje on natomiast po stronie nienarodzonego życia.

Trump przeciwstawił się biurokratom z ONZ, którzy jak powiedział Trump „domagają się uznania globalnego prawa fundowania aborcji na życzenie, aż do momentu narodzin”.

Kandydaci Demokratów to kandydaci, którzy chcą wprowadzić mordowanie niewinnych dzieci w łonie matki (a nawet zabicia dziecka, jeśli główka jeszcze nie wyszła z łona matki). To mordercy.

Obecnie w Ameryce adopcja przez osoby homoseksualne jest całkowicie powszechna. Każdy gej czy lesbijka może bez przeszkód ubiegać się o przyznanie mu praw do wychowywania dzieci i prawa te są przyznawane częściej gejom niż chrześcijanom (informacja od pastora z Ameryki). Pomyśl tylko o szkodach w psychice dziecka, które miało dwóch „tatusiów”. Gej nie stanie się tatusiem. Gej zrobi z dziecka kolejnego geja.

PO, SLD, Nowoczesna, Wiosna, Razem – to wszystko są to lewicowe partie, które chcą wprowadzenia związków LGBT, a następnie będą domagać się przyznania praw rodzicielskich gejom. Partie te, jeśli będą w rządzie, będą dążyć do wprowadzenia aborcji na taką skalę, jaka jest na Zachodzie.

Dlatego nie ustawiajmy głupich hasztagów #NieMamNaKogoGłosować (ale słucham szalonego pastora Chojeckiego), ale pójdźmy na wybory głosując na partie, które opowiadają się za życiem oraz za heteroseksualnym małżeństwem.

1 komentarz

  1. Anna said,

    5 października, 2019 @ 7:47 pm

    Wlasnie dlatego glosowalam na Trumpa. Kierowalam sie tym, ze jednak on byl za zyciem. Nie moglam jako chrzescijanka glosowac na p. Hilary, ktora obstawala za aborcja do 9go miesiaca ciazy….


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: